X-Frame-Options: SAMEORIGIN Siatkówka plażowa | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Siatkówka plażowa

Plaża Open– turniej siatkówki plażowej oraz warsztaty dla dzieci i młodzieży

Na rynku miasta spotkają się najlepsze polskie pary plażowe, które walczą o zwycięstwo w tych prestiżowych zawodach. Turniej siatkówki plażowej rozgrywa się w kategorii open. To znaczy, że wziąć w nim udział mógł każdy kto chciał sprawdzić swoje umiejętności na piasku dobrze się przy tym bawiąc.
Projekt zakłada promocję aktywności fizycznej i prozdrowotne formy spędzania wolnego czasu wśród mieszkańców Andrychowa i jego okolic. Na uczestników czeka moc atrakcji przygotowanych przez organizatorów oraz szereg ogólnodostępnych stref , min. strefy animacji dla dzieci, strefy wypoczynku z konkursami i zabawami dla wszystkich, czy spotkania z gwiazdami siatkówki. Ponadto, najmłodsi będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez największe gwiazdy polskiej siatkówki!

andrychow-2013

 

plazaopenniedziela24

 

Grzegorz Fijałek Camp to cykl warsztatów, które odbywają się w Polsce. Celem projektu jest popularyzacja siatkówki plażowej oraz zwiększenie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, poprzez zabawę i trening z najlepszymi sportowcami w kraju. Organizatorzy dążą do tego, aby treningi stały się pozytywnym bodźcem do regularnego uprawiania sportu, poprawy stanu zdrowia oraz utrzymania dobrej kondycji fizycznej wśród uczestników zajęć – podkreślają organizatorzy.
„Mam dzieci, więc wiem, że należy poświęcić im dużo czasu i uwagi, by ich rozwój przebiegał w odpowiedni sposób. Jestem świadom, czego się podejmuję i nie mam żadnych obaw. Uwielbiam aktywnie spędzać czas, świetnie dogaduję się z dziećmi, dlatego spodziewam się świetnej zabawy i fantastycznej atmosfery na warsztatach” – Grzegorz Fijałek

img_9407

img_9412

img_9435

 

 

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij