X-Frame-Options: SAMEORIGIN III Bieg po serce Zbója spod Złotej Górki | Archiwalna strona Gminy Andrychów

III Bieg po serce Zbója spod Złotej Górki

Pomagam i Lubię to

18 października 2015r w centrum Andrychowa w godz. 12:00 – 17:00 odbędzie się już po raz trzeci impreza charytatywna pod nazwą III Bieg po serce Zbója spod Złotej Górki (plan w załączeniu). Jest to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Równolegle na stadionie AKS Beskid odbędzie się turniej piłkarski „Zostań piłkarzem” w którym udział wezmą dzieci z rocznika 2007. Rozgrywki rozpoczną się o godz. 10.00 i odbywać będą się jednocześnie na dwóch mniejszych boiskach. Dodatkowo odbędą się 2 konkurencje, które wyłonią z pośród uczestników najlepiej dryblującego oraz żonglującego piłkarza.


Uwaga!!
Osoby niepełnoletnie chcące wziąć udział w III Biegu po serce Zbója spod Złotej Górki winny zgłosić się do biura zawodów pod opieką rodzica/opiekuna prawnego lub z podpisanym przez niego oświadczeniem o zgodzie na udział dziecka w Biegu po serce … .
Oświadczenie do pobrania na stronie ww.andrychow.eu

Dziecko-na-rowerze


W czasie tych imprez na Placu Mickiewicza oraz na stadionie AKS Beskid odbędzie się zbiórka pieniężna na szczytny cel. Liczy się każdy grosz ponieważ zebraną kwotę przekażemy dwójce dzieci z gminy Andrychów: Jasiowi i Antosi.

Nr konta:
Fundacja „Promyczek”
ul. Starowiejska 17 A
34-120 Andrychów
55 1240 4197 1111 0010 6485 6983
Bank Pekao
z dopiskiem Bieg po serce Zbója spod Złotej Górki

Antosia z Sułkowic choruje na złośliwy nowotwór mózgu (glejak). Przeszła skomplikowaną operację polegającą na wycięciu części guza. Po zabiegu Antosia zmaga się z niedowładem połowicznym oraz zaburzeniem mowy. Dziewczynkę czeka kosztowna i bardzo intensywna rehabilitacja ruchowa oraz neurologopedyczna.

Jaś choruje na mózgowe porażenie dziecięce – postać czterokończynowa. Chłopczyk przeszedł już dwa zabiegi operacyjne. Jest w trakcie stałej rehabilitacji. Jak informują rodzice, w maju tego roku pojawiła się szansa na całkowite pozbycie się spastyki z organizmu dziecka. Dzięki Rizotomii, która odbędzie się w Szczecinie (operacja na rdzeniu kręgowym) jest szansa na normalne życie Jasia. Po zabiegu wymagana będzie intensywna rehabilitacja, która będzie bardzo kosztowna. Dlatego rodzice już teraz gdzie tylko mogą próbują zbierać pieniądze na ten cel.

Uczestnicy biegu pomagają również sobie i swoim bliskim promując zdrowy i aktywny tryb życia. Jest to impreza wyjątkowa ponieważ uczestniczyć może w niej każdy bez względu na wiek, stan zdrowia czy też sprawność fizyczną. Organizatorzy wyznaczyli bowiem dwie trasy. Trasę pieszą można pokonywać w dowolnym tempie, spacerem, biegiem, pojedynczo lub w grupie. Trasa rowerowa przeznaczona jest dla rowerzystów jak również dla osób poruszających się na deskorolce,
rolkach czy choćby hulajnodze. Nie liczy się czas przebycia tych tras lecz ilość pokonanych okrążeń.

mapa_-Bieg-Po-Serce-Zbója

Każdy zawodnik otrzyma numer startowy, kartę biegu w której będzie zbierał serduszka(okrążenia) oraz butelkę wody. Uczestnicy mogą również zakupić pamiątkową koszulkę w cenie 15zł. Mamy nadzieję, że w tym roku w biegu uczestniczyć będzie jeszcze większa liczba osób i uda nam się pobić rekord kwoty uzbieranej w latach poprzednich dla potrzebujących dzieci. Pomogliśmy już Wiktorkowi z Andrychowa, dla którego udało się zebrać 4 933,50 zł. oraz Alankowi z Inwałdu, któremu przekazaliśmy 4 800,00zł.

Prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie i pomoc w powrocie do zdrowia dla Jasia i Antosi. W czasie „Biegu po serce Zbója spod Złotej Górki” pomagając innym pomagamy też sobie.

plakat_

Banda Zbója

Organizatorzy:

1.2.ANDRYCHOW_poziom_CMYKsponsorzy biegu Ckiw

Współorganizator:logo

Wolontariat:

logo_hufcazdz-logo

Patronat medialny:

media

radio  nowiny

Wspiera nas:

Złota banda zbója

hurtownia owoc

images

Ansal.pl, widlowe24.pl

sokoł meble

ZDROWIE - Pielęgniarstwo Środowiskowo-Rodzinne
stachbud

logo_parkminiatur

logo Warownialogo-kucyklogo-dinolandiaogrod-jana-pawla-2
czarny groń

kocierz logo_ strona10340132_862910480389738_7089745182853796951_nandropol

mowit

karawandorian_logo

Hurtownia Mizera&Mizera

pokusa

LOGO

Bracia-CateringSami-Swoipizzeria parkowaCzartak
Adria 2 Adria 

marwex Piekarnia-u-Frysia    marczyńscy piekarnia
SGWOWRogniochronMKS-Andrychówgrafikonzbój szczyrkFRK_Logo

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij