X-Frame-Options: SAMEORIGIN Nabór wniosków o udzielenie pomocy w projekcie „Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów azbestowych” | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Nabór wniosków o udzielenie pomocy w projekcie „Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów azbestowych”

W związku z realizacją projektu pn. „Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z obszaru województwa małopolskiego” w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy, Burmistrz Andrychowa ogłasza nabór wniosków o udzielenie pomocy rzeczowej dla beneficjantów ostatecznych uczestniczących w Projekcie w 2016 roku na terenie Gminy Andrychów.

Nabór wniosków odbędzie się w terminie do 29 kwietnia 2016 r.

O dofinansowanie mogą się ubiegać osoby fizyczne. Refundacją objęte zostaną koszty związane z zakupem nowego pokrycia dachowego dla najuboższych mieszkańców oraz dostarczenie do beneficjenta blachy stalowej.

Formularze wniosków można pobrać w Urzędzie Miejskim w Andrychowie, Rynek 15, pokój 116 (I piętro).

Informacje na w/w temat można uzyskać u Koordynatora Projektu Marleny Babik w Urzędzie Miejskim w Andrychowie, Rynek 16 , pok. 116 (piętro) oraz pod numerem telefonu (33) 842-99-68.

Burmistrz Andrychowa
Tomasz Żak

Pełna treść ogłoszenia wraz z Regulaminem projektu w Biuletynie Informacji Publicznej

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij