X-Frame-Options: SAMEORIGIN Metalowców w przebudowie | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Metalowców w przebudowie

​Trwa przebudowa ulicy Metalowców w Andrychowie. Obecnie firma Lachbet z Witanowic, która wygrała przetarg na wykonanie zadania, realizuje sześć końcowych etapów inwestycji.  Jak informuje Wydział Inwestycji i Drogownictwa Urzędu Miejskiego w Andrychowie, powstają odcinki dróg osiedlowych o szerokości pięciu metrów wraz z miejscami parkingowymi. Budowane i remontowane są także chodniki. Do tego dochodzi przebudowa kanalizacji deszczowej. Obecnie realizowane są etapy II, III, V, VI, VII i VIII. Koszt zadania to 1 mln 77 tys. zł. Prace mają zakończyć się do 29 kwietnia 2016 roku.
title
Z kolei pod koniec czerwca zakończyły się prace związane z pierwszym i trzecim etapem tej inwestycji. Wybudowany został m.in. parking za budynkiem Ośrodka Wspierania Rodziny oraz droga wzdłuż Przedszkola nr 2 oraz przed budynkiem OWR.

Źródło: Metalowców w przebudowie – Nowiny Andrychowskie

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij