X-Frame-Options: SAMEORIGIN Mamy FIOła na Małopolskę! | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Mamy FIOła na Małopolskę!

FIO Małopolska Lokalnie: Możesz zdobyć 5000 złotych na lokalną inicjatywę

Ruszył nabór projektów do konkursu „FIO Małopolska Lokalnie” w ramach którego organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mogą otrzymać do 5000 zł na lokalną inicjatywę lub rozwój organizacji .

W ramach programu można składać projekty w jednej z dwóch kategorii: inicjatywy lokalne – działania angażujące lokalną społeczność na rzecz dobra wspólnego i dotacje na rozwój organizacji – działania związane z przygotowaniem i realizacją zadań strategicznych oraz bieżącą działalnością organizacji, czyli dotacje min. na: doposażenie sprzętowe, oprogramowanie, szkolenia, itd.

Konkurs adresowany jest do organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych, które mają siedzibę i planują realizować działania na terenie gmin i powiatów w województwie małopolskim.

Celem konkursu jest wspieranie ludzi i organizacji, którzy chcą wspólnie działać na rzecz swoich wsi, miast, gmin, osiedli i społeczności je zamieszkujących.

Nabór projektów odbywa się poprzez generator i potrwa do 04 maja do godz. 16.00. Aktualne informacje, regulamin, znajdują się na stronie www.malopolskalokalnie.pl  oraz na facebooku.

18 kwietnia br. od godz. 12.00 w Wadowicach, w Urzędzie Miejskim w Wadowicach przy Placu Jana Pawła II 23, sala nr 19 zaplanowano spotkanie informacyjno-promocyjne nt. konkursu oraz spotkanie animacyjne.

Osoby chcące wziąć udział w spotkaniu powinny wypełnić formularz on line znajdujący się pod poniższym linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSefX-9JsQpCGf2S8JY_uj1cwpHMEECB86WFazbQSXPCV2ug-Q/viewform?usp=sf_link

Konkurs FIO Małopolska Lokalnie powstał z inicjatywy czterech organizacji pozarządowych: Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych, Fundacji Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS, Stowarzyszenia Forum Oświatowe Klucze, Babiogórskiego Stowarzyszenia Zielona Linia.

Konkurs prowadzony jest równolegle w 4 subregionach. W powiecie wadowickim konkursy organizuje Babiogórskie Stowarzyszenie Zielona Linia.

FIO MAŁOPOLSKA LOKALNIE jest dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij