X-Frame-Options: SAMEORIGIN Mamy FIOła na Małopolskę | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Mamy FIOła na Małopolskę

Masz pomysł na lokalne działania? Chcesz się zaangażować? Program „FIO Małopolska Lokalnie Południe” jest własnie dla Ciebie!

16 lipca 2018 ruszył nabór projektów do konkursu „FIO Małopolska Lokalnie Południe”, w ramach którego organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mogą otrzymać małe granty na realizację lokalnych inicjatyw lub/i rozwój organizacji.
Nabór projektów potrwa przez 30 dni.

Jeśli chcesz opowiedz nam o swoim pomyśle ZGŁOŚ POMYSŁ, a my pomożemy ci przygotować wniosek!
Składanie wniosków odbywa się przez GENERATOR WNIOSKÓW.

W ramach programu będzie można składać projekty na działania angażujące lokalną społeczność na rzecz dobra wspólnego oraz na rozwój młodej organizacji pozarządowej – działania związane z przygotowaniem i realizacją zadań strategicznych oraz bieżącą działalnością organizacji.

Konkurs adresowany jest do młodych organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych, które mają siedzibę i planują realizować działania na terenie gmin i powiatów w południowej części województwa małopolskiego.

Celem konkursu jest tworzenie partnerstw na rzecz zwiększania zaangażowania obywateli w podejmowanie inicjatyw oddolnych. Zatem będziemy wspierać ludzi i organizacje, które chcą wspólnie działać na rzecz swoich wsi, miast, gmin, osiedli i społeczności je zamieszkujących.

Konkurs FIO Małopolska Lokalnie Południe prowadzony jest równolegle w 4 subregionach, a powstał z inicjatywy czterech organizacji pozarządowych:

Fundacji Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS, Babiogórskiego Stowarzyszenia Zielona Linia, Fundacji Miejsc i Ludzi Aktywnych oraz Fundacji Horyzont 360.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij