X-Frame-Options: SAMEORIGIN Małopolska pasuje do Ciebie | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Małopolska pasuje do Ciebie

14 czerwca 2015 roku Województwo Małopolskie oraz Małopolska Organizacja Turystyczna rozpoczynają kolejną odsłonę kampanii promocyjnej Małopolski i Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej (MSIT).
W tym roku hasłem przewodnim jest „Małopolska pasuje do Ciebie”.

Osią kampanii jest specjalnie przygotowana strona internetowa pasujedociebie.eu , której główny element stanowi gra – quiz. Uczestnik, po wcześniejszym zalogowaniu się na stronie, odpowiadając na pytania, odkrywa kolejne części puzzli. Jedna gra składa się z 6 pytań dotyczących Województwa Małopolskiego. Uczestnik wybiera prawidłową odpowiedź spośród 3 propozycji. Każda poprawna odpowiedź, odkrywa fragment zdjęcia – puzzla z charakterystycznym dla Małopolski motywem. Na zakończenie rundy, po przejściu 6 pytań pojawia się całe zdjęcie, a gracz musi odgadnąć co na nim widnieje. Gra kończy się po 3 rundach, wygrywa osoba, która zdobędzie największą liczbę punktów w jak najkrótszym czasie.

O miejscu w tzw. rankingu „Mistrza Województwa Małopolskiego” decyduje suma zgromadzonych punktów i czas, jaki gracz poświęcił na jedną grę. W quizie można brać udział nieograniczoną liczbę razy. Dla Mistrza Województwa przewidziana jest atrakcyjna nagroda
– weekend w hotelu Hotel Mercure Racławice Doslonce Conference & SPA (2 noclegi dla 2 osób ze śniadaniami oraz wstępem do Strefy Wellness – basen, 3 sauny, jacuzzi, słoneczna łączka)
Hasło tegorocznej kampanii, „Małopolska pasuje do Ciebie” nawiązuje do specyfiki całego województwa. – Małopolska to region niezwykle bogaty i różnorodny – mówię tu nie tylko o dziedzictwie historycznym i kulturalnym, ale także o zróżnicowaniu terenu i krajobrazu. Jesteśmy wyjątkowym województwem o wielu twarzach: od pięknego, atrakcyjnego turystycznie Podhala, przez uprzemysłowiony zachód, aż po Kraków, który jest naszą stolicą, wizytówką i dumą. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie – podkreśla Marszałek Województwa Małopolskiego, Marek Sowa. – Koncepcja gry to poznawanie Małopolski za pomocą rozwiązywania zagadek. Chcemy, by każdy mieszkaniec naszego województwa miał szansę odkryć swoją Małopolskę, dowiedział się o naszym regionie czegoś nowego, poznał urokliwe miejsca, o których nie miał do tej pory pojęcia – dodaje Leszek Zegzda, Członek Zarządu Województwa Małopolskiego oraz Prezes Małopolskiej Organizacji Turystycznej.

Zagrać w konkursową grę będzie można również na żywo w plenerze, przy okazji wydarzeń organizowanych w ramach Małopolskiego Festiwalu Smaku. Przybyli na imprezę goście będą mieli szansę na rozwiązywanie zagadek dotyczących regionu już 14 czerwca w Oświęcimiu. Zwycięzcę poznamy podczas Wielkiego Finału połączonego z Grą Miejską 30 sierpnia na Placu Wolnica w Krakowie (nagrodą są m.in.: 4 bilety wstępu Energylandii do wykorzystania do 31 października 2015 r.)
Dodatkowo w ramach dopełnienia kampanii zorganizowany zostanie również konkurs fotograficzny. Na małopolskim profilu facebookowym powstaje aplikacja, za pomocą której będzie można przesyłać zdjęcia, zrobione w takim miejscu Małopolski, które najbardziej pasuje do adresata. Celem ruszającej kampanii jest zwiększenie rozpoznawalności województwa, zarówno wśród mieszkańców, jak i odwiedzających

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij