X-Frame-Options: SAMEORIGIN Korcza i Mostowa do przebudowy | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Korcza i Mostowa do przebudowy

30 sierpnia w Urzędzie Miejskim w Andrychowie zostały podpisane dwie umowy na przebudowy dwóch ulic w sołectwach: Korcza w Inwałdzie i Mostowej w Sułkowicach Łęgu.
Na przebudowę ulicy Korcza, która stanowi dojazd do osiedla Korcza w Inwałdzie mieszkańcy długo oczekiwali. Gmina postanowiła przeznaczyć na ten cel 3 mln 285 tys. zł, a prace zakończą się za 10 miesięcy. Wykonawca – DROG-BUD ze Spytkowic – przeprowadzi roboty rozbiórkowe starej nawierzchni, wykona nową, a do tego odwodnienia, chodnik, oświetlenie, pobocza i zjazdy do posesji.

Druga ulica do przebudowy to Mostowa w Sułkowicach Łęgu. Tam ten sam wykonawca zrobi nową nawierzchnię i pobocza, a także zjazdy do posesji i odwodnienia. Całość będzie kosztować 1 mln 428 tys. zł. Prace zakończą się także za 10 miesięcy.
Stosowne umowy poprzetargowe podpisali dzisiaj w UM burmistrz Tomasz Żak i skarbnik Dorota Żywioł, a ze strony wykonawcy Franciszek Fryc, właściciel DROG-BUD-u.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij