X-Frame-Options: SAMEORIGIN Konsultacje w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Konsultacje w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi

Ogłoszenie Burmistrza Andrychowa o konsultacjach z organizacjami pozarządowymi projektu uchwały Rady Miejskiej w Andrychowie w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Andrychów na rok 2021.

Do udziału w konsultacjach zaproszone są organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

Przedmiot konsultacji: projekt uchwały w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Andrychów na rok 2021.

Termin konsultacji: do dnia 19 luty 2021 r. do godz. 14.00

III. Forma konsultacji: korespondencyjne

Uwagi do w/w projektu uchwały należy przekazać do dnia 19 lutego 2021 r. do godz. 14.00:

– drogą elektroniczną na adres: ochrona.srodowiska@andrychow.eu;

– składając pismo na Dziennik Podawczy Urzędu Miejskiego w Andrychowie (Rynek 16)

 IV Konsultacje mają charakter opiniodawczy.

Załącznik:

Projekt uchwały w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Andrychów na rok 2021.

Uwaga

Zgodnie z § 5 ust. 2 uchwały nr XIV-114-11 Rady Miejskiej w Andrychowie z dnia 27 października 2011r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania projektów aktów prawa miejscowego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami działającymi w sferze działalności pożytku publicznego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji:

  1. Organizacje uczestniczące w konsultacjach zobligowane są do podania wraz ze zgłaszanym stanowiskiem dodatkowych informacji dotyczących celów statutowych organizacji, a także danych takich jak adres, telefon, email lub inną formę kontaktu zwrotnego.
Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij