X-Frame-Options: SAMEORIGIN Konsultacje społeczne dot. Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023 | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Konsultacje społeczne dot. Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Wadoviana” serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców gmin Wadowice i Andrychów- przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, sektora publicznego, jednostek oświaty i kultury, przedsiębiorców, rolników, oraz osoby fizyczne do udziału w konsultacjach społecznych, które odbędą się na terenie gmin leżących na obszarze Lokalnej Grupy Działania „Wadoviana”.

Spotkania odbędą się według poniższego harmonogramu, w godz. od 15:00 -18:00:

· 03.09.2015Wadowice (Wadowicka Biblioteka Publiczna, ul. Legionów 1)- osoby fizyczne, przedsiębiorcy, rolnicy,

· 08.09.2015 Andrychów (Miejski Dom Kultury w Andrychowie, ul. Szewska 7) – osoby fizyczne, przedsiębiorcy, rolnicy,

· 09.09.2015Andrychów (Miejski Dom Kultury w Andrychowie, ul. Szewska 7)- organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, sektor publiczny,

· 10.09.2015Wadowice (Wadowicka Biblioteka Publiczna, ul. Legionów 1) – organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, sektor publiczny.

Na spotkaniach wspólnie zastanowimy się nad mocnymi i słabymi stronami naszego obszaru, a także szansami i zagrożeniami dla rozwoju, które mogą pojawić się w naszym otoczeniu, czyli przeprowadzimy tzw. analizę SWOT. Pragniemy aby zgłaszali nam Państwo problemy, które widzicie i z którymi spotykacie się wy, lub organizację przez was reprezentowane.

Zdiagnozowanie kluczowych problemów pozwoli nam sformułować kierunki rozwoju i cele strategiczne, które następnie umieścimy w Lokalnej Strategii Rozwoju.

Wnioski z konsultacji zostaną wykorzystane w opracowywanej Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023. Chcemy aby strategia odzwierciedlała potrzeby
i oczekiwania wszystkich grup społecznych z obszaru LGD „Wadoviana”, dlatego serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w spotkaniach.

Przypominamy również, iż swoje pomysły i spostrzeżenia można zgłaszać w formie elektronicznej, wysyłając nam wiadomość e-mail na adresWadoviana@op.pl, telefonicznej pod nr telefonu +48 508 380 987, lub odwiedzając nas w naszym nowym biurze przy ul. Lwowskiej 7 w Wadowicach.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij