X-Frame-Options: SAMEORIGIN Kolejne remonty na Metalowców | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Kolejne remonty na Metalowców

Dziś firma LACHBET przejęła plac budowy na ul. Metalowców. Od przyszłego tygodnia ruszają przebudowy dróg, chodników, parkingów i kanalizacji deszczowej. To kolejny etap prac remontowych na osiedlu.

Dziś, 28 sierpnia w Urzędzie Miejskim podpisana została umowa z wykonawcą inwestycji, wartej ponad milion złotych. Umowę podpisali: Tomasz Żak, burmistrz Andrychowa i Mariusz Lach, właściciel LACHBETU z Witanowic.
Zakres prac zapisany w umowie obejmuje: budowę chodników, placów, miejsc postojowych, rozbudowę i budowę jezdni, rozbiórkę i budowę nowej kanalizacji deszczowej. Firma z Witanowic samodzielnie oznakuje i zorganizuje komunikację na terenie budowy. Umowa przewiduje zakończenie prac na kwiecień 2016 r. Jednak Mariusz Lach zadeklarował podczas podpisania umowy, że jeśli tylko pozwoli na to aura, to większość prac zakończonych zostanie jeszcze w tym roku.
Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij