X-Frame-Options: SAMEORIGIN „Jeżdżę z głową” w 2021 roku | Archiwalna strona Gminy Andrychów

„Jeżdżę z głową” w 2021 roku

Gmina Andrychów już po raz 10 z rzędu otrzymała dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego w wysokości 18 100,00 zł brutto na realizację projektu „Jeżdżę z głową”. Pozostała kwota w wysokości 41 540,00 zł sfinansowana jest z budżetu Gminy Andrychów oraz wpłat rodziców. Za udział dziecka w szkoleniu, rodzice ponoszą koszt w wysokości 100,00 zł brutto, w której zawarta jest cena za karnety, wypożyczenie sprzętu narciarskiego oraz koszt nauki jazdy na nartach. We własnym zakresie należy zapewnić dziecku dojazd na stok narciarski „Czarny Groń”w Rzykach.

W ramach zajęć planowane jest 6 dniowe szkolenie dla 84 dzieci klas III i IV szkół podstawowych Gminy Andrychów. Pierwszeństwo mają dzieci, które nie potrafią jeździć na nartach i nie brały udziału w projekcie. Z powodu trudnej sytuacji spowodowanej pandemią wirusa Covid-19 i zamknięciem stoków narciarskich, nie było możliwości wcześniejszej realizacji projektu. Po decyzji Rządu o zniesieniu zakazów ustalony termin to przełom luty/marzec.

Gmina Andrychów już po raz 10 z rzędu otrzymała dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego w wysokości 18 100,00 zł brutto na realizację projektu "Jeżdżę z głową". Pozostała kwota w wysokości 41 540,00 zł sfinansowana jest z budżetu Gminy Andrychów oraz wpłat rodziców. Za udział dziecka w szkoleniu, rodzice ponoszą koszt w wysokości 100,00 zł brutto, w której zawarta jest cena za karnety, wypożyczenie sprzętu narciarskiego oraz koszt nauki jazdy na nartach. We własnym zakresie należy zapewnić dziecku dojazd na stok narciarski "Czarny Groń"w Rzykach.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij