X-Frame-Options: SAMEORIGIN „Jeżdżę z głową” w 2020 r. | Archiwalna strona Gminy Andrychów

„Jeżdżę z głową” w 2020 r.

Gmina Andrychów otrzymała dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego w wysokości 18 400,00 zł brutto na realizację projektu „Jeżdżę z głową”. Pozostała kwota w wysokości 40 896,50 zł sfinansowana jest z budżetu Gminy Andrychów oraz wpłat rodziców.
Za udział dziecka w szkoleniu, rodzice ponoszą koszt w wysokości 100,00 zł brutto, w której zawarta jest cena za karnety, wypożyczenie sprzętu narciarskiego oraz koszt nauki jazdy na nartach. We własnym zakresie należy zapewnić dziecku dojazd na stok narciarski Czarny Groń.

W ramach zajęć planowane jest 6 dniowe szkolenie dla 90 dzieci z klas III i IV szkół podstawowych Gminy Andrychów. Pierwszeństwo mają dzieci, które nie potrafią jeździć na nartach i nie brały udziału w projekcie . Zajęcia odbędą się na przełomie luty/marzec.

„Jeżdżę z głową” 2020 r.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij