X-Frame-Options: SAMEORIGIN IV Bieg po Serce Zbója spod Złotej Górki | Archiwalna strona Gminy Andrychów

IV Bieg po Serce Zbója spod Złotej Górki

Bieg_logo imprezy2

18 września 2016 r. w centrum Andrychowa odbędzie się już po raz czwarty impreza charytatywna pod nazwą Bieg po Serce Zbója spod Złotej Górki. Jest to impreza wyjątkowa ponieważ uczestniczyć może w niej każdy bez względu na wiek, stan zdrowia czy też sprawność fizyczną. Organizatorzy wyznaczają bowiem dwie trasy.

Trasę pieszą można pokonywać w dowolnym tempie, spacerem, biegiem, pojedynczo lub w grupie.
Trasa rowerowa przeznaczona jest dla rowerzystów jak również dla osób poruszających się na deskorolce, rolkach czy choćby hulajnodze.

Bieg Po Serce Zbója spod Złotej Górki

Nie liczy się czas przebycia tych tras lecz ilość pokonanych okrążeń. Zawodnicy z największą liczbą serc otrzymują atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów.W tym czasie na Placu Mickiewicza odbędzie się zbiórka pieniężna, którą przeprowadzi Fundacja Promyczek z Andrychowa. Liczy się każdy grosz ponieważ zebrana kwota będzie przekazana na leczenie chłopca mieszkającego w Sułkowicach Bolęcinie. 12 letni Tomek 13 lutego tego roku uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. 80% jego ciała uległo poparzeniu. Twarz, plecy, klatka piersiowa oraz ręce i nogi były jednym bólem. W szpitalu utrzymywano go w śpiączce farmakologicznej przez 4 tygodnie. Spędził ponad 100 godzin na bloku operacyjnym by po kilku miesiącach móc wrócić do domu. Maści, lekarstwa, specjalne ubrania uciskowe pomagające narastać przeszczepionej skórze oraz rehabilitacja są bardzo kosztowne dlatego w tym roku to właśnie jemu chcemy pomóc.

ABS Bank Spółdzielczy w Andrychowie

Główny dobroczyńca Biegu Po Serce Zbója

W ubiegłych latach wsparliśmy Wiktorka z Andrychowa, dla którego zebraliśmy 4 933 zł, Alanka z Inwałdu, któremu przekazaliśmy 4800 zł. W zeszłym roku zbiórkę zorganizowaliśmy dla dwójki dzieci: Antosi z Sułkowic i Jasia z Andrychowa, którym przekazaliśmy po 5 467 zł. Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie tegorocznej zbiórki zorganizowanej dla Tomka.
Bieg po Serce Zbója spod Złotej Górki jest imprezą, która pomaga chorym dzieciom jak również promuje zdrowy tryb życia wśród dzieci młodzieży oraz osób starszych. W ubiegłym roku na starcie stanęło ok. 800 os. Mamy nadzieję, że z roku na rok będzie nas coraz więcej.

Trasa rowerowa i piesza

mapa_4_Bieg-Po-Serce-Zbója

 

Uwaga!!
Osoby niepełnoletnie chcące wziąć udział w III Biegu po serce Zbója spod Złotej Górki winny zgłosić się do biura zawodów pod opieką rodzica/opiekuna prawnego lub z podpisanym przez niego oświadczeniem o zgodzie na udział dziecka w IV Biegu po serce Zbója spod Złotej Górki.

Do pobrania Oświadczenie dla rodziców

 

 

Utrudnienia w ruchu drogowym 18 września 2016r.

mapa-utrudnienia

Program:
11:00
Otwarcie biura zawodów.

12:00
– Uroczyste rozpoczęcie Biegu po Serce Zbója spod Złotej Górki.
– Pierwsze okrążenie – uczestnicy pokonywać będą w towarzystwie Orkiestry Dętej Andropol.
– Odsłona rzeźby Zbója spod Złotej Górki znajdującej się w Parku Miejskim

12.00 – 16.00
– Uczestnicy imprezy pokonują trasę wybraną techniką, która jest całkowicie dowolna ponieważ można ją pokonać biegiem, przejechać na rowerze, hulajnodze, deskorolce lub rolkach, trasę można przejść pieszo w grupie przyjaciół czy też przejść z kijami do nordic walking
– Warsztaty plastyczne dla dzieci, dmuchańce
– Przejażdżki konne przed Pałacem Bobrowskich
– Zbiórka pieniężna mająca na celu wsparcie Tomka z miejscowości Sułkowice Bolęcina
– Konkursy dla dzieci
– ZUMBA

16:00
– Zakończenie biegu
– Koncert „NETKI”

17:00
– Przekazanie nagród dla zwycięzców
– Podziękowania

Do pobrania:

Regulamin 2016

 

W kwestii szczegółów prosimy o kontakt z Wydziałem Turystyki, Sportu i Kultury
przy ul. Rynek 27 w Andrychowie, tel. 33 842 99 35/36.

 

 

 

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij