X-Frame-Options: SAMEORIGIN Inwentaryzacja źródeł ogrzewania budynków. Ankieta | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Inwentaryzacja źródeł ogrzewania budynków. Ankieta

Szanowni Mieszkańcy Gminy Andrychów !

W związku z ciążącymi na gminach obowiązkami w zakresie realizacji Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego, na terenie Gminy Andrychów obecnie jest prowadzona inwentaryzacja źródeł ogrzewania budynków.

W okresie od 1 sierpnia do 31 października 2019 r. wszystkie budynki, których właściciele do tej pory nie dostarczyli do Urzędu Miejskiego w Andrychowie wypełnionej ankiety odwiedzą ankieterzy, którzy przeprowadzą krótki, trwający ok. 5 min wywiad pytając m.in. o sposób ogrzewania budynku (rodzaj kotła oraz stosowanego paliwa), stopień ocieplenia budynku, plany dotyczące ewentualnej zmiany systemu ogrzewania, czy przeprowadzenia termomodernizacji.

W celu sprawnego przeprowadzenia inwentaryzacji może być ona realizowana również w soboty i niedziele.

Ankieterzy będą posiadać legitymację oraz upoważnienie Burmistrza Andrychowa, które uprawniają ich do przeprowadzenia ankiety. Ankieterzy nie będą wchodzić do budynków czy mieszkań.

Zwracam się do Państwa o przychylność dla ankieterów oraz rzetelne udzielanie odpowiedzi. Przeprowadzenie inwentaryzacji leży w naszym wspólnym interesie. Jej wykonanie pozwoli ocenić jaka jest skala potrzeb w naszej Gminie w zakresie wymiany pieca na nowy czy też docieplenia budynków oraz umożliwi opracowanie właściwych działań i propozycji wsparcia mieszkańców.

W razie pytań i wątpliwości lub potwierdzenia tożsamości ankietera można kontaktować się z Urzędem Miejskim pod numerem telefonu: 662 765 593 lub w siedzibie Urzędu Miejskiego w Andrychowie w pokoju nr 116 (I piętro).

Ankieta dostępna jest również do pobrania na stronie internetowej Urzędu Miejskiego: www.andrychow.eu/ankieta-inwentaryzacja-ogrzewania-budynkow/

Ankietę można także wypełnić on-line pod linkiem:
https://drive.google.com/open?id=1ZsgwROprugg06XwdiJylLFruhZmKHPnfrU49YGt4QZA

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij