X-Frame-Options: SAMEORIGIN Informacja w sprawie Programu Rodzina 500+ | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Informacja w sprawie Programu Rodzina 500+

Druki wniosków o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego będą udostępnione po 21 marca 2016 r. w siedzibie Ośrodka tj. w Dziale Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych oraz na stronie internetowej (ops.andrychow.eu) w zakładce rodzaje pomocy – świadczenia wychowawcze (500+) do pobrania.

Wypełnione wnioski o powyższe świadczenia będą przyjmowane od dnia 1 kwietnia 2016 r. od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 18.00, a w każdy czwartek w godzinach od 7.00 do 20.00 w siedzibie tut Ośrodka w pokojach nr 7 i nr 37.

Składanie wniosków będzie mogło się odbywać również drogą elektroniczną od dnia 1 kwietnia 2016 r. za pomocą systemu teleinformatycznego przy użyciu tzw. profilu zaufanego lub bezpiecznego podpisu elektronicznego oraz przez bankowość elektroniczną.

WAŻNE

Jeżeli wniosek zostanie złożony w terminie od dnia 1 kwietnia 2016 r. do dnia 1 lipca 2016 r. świadczenie wychowawcze zostanie przyznane i wypłacone z wyrównaniem od dnia 1 kwietnia 2016 r.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij