X-Frame-Options: SAMEORIGIN Gmina Andrychów | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Gmina Andrychów

Miasto i gmina Andrychów znajdują się na południu Polski. W najbliższym sąsiedztwie są takie miasta, jak: Kraków, Bielsko-Biała oraz Wadowice i Oświęcim. Z racji położenia miejsce to jest bardzo atrakcyjnym ośrodkiem turystycznym w Beskidzie Małym. Teren gminy Andrychów stanowi doskonałą bazę wypoczynkową i rekreacyjną, gdzie można bawić się i odpoczywać na różne sposoby. To właśnie ta różnorodność jest magnesem, który pozwala zachwycić się i zakochać w Beskidach na zawsze. To miejsce utkane z atrakcji.

Miasto jest siedzibą gminy, w skład której wchodzi 8 sołectw Inwałd, Zagórnik, Sułkowice Łęg, Sułkowice Bolęcina, Brzezinka, Targanice, Rzyki, Roczyny. Powierzchnia Gminy – 100 km2, zamieszkuje ją około 44 tys. mieszkańców.

  • poczta: 34-120 Andrychów, ul. Rynek 15,
  • oficjalna strona internetowa: www.andrychow.eu.

 

Uwaga. Wykorzystywanie załączonych poniżej planów (w formacie *.pdf) do celów komercyjnych jest zabronione!

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi Gminy Andrychów. W tym dziale znajdą Państwo opisy sołectw z dokładnymi planami oraz szczegółowe mapy do pobrania.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij