X-Frame-Options: SAMEORIGIN Głosowanie korespondencyjne. Informacje | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Głosowanie korespondencyjne. Informacje

Zamiar głosowania korespondencyjnego w kraju, wyborcy, ujęci w spisie wyborców Gminy Andrychów, mogą zgłaszać do Urzędu Miejskiego w Andrychowie (na druku dołączonym do niniejszej informacji) w terminie do dnia 30 czerwca 2020 r. do godz. 17.00

– na Dziennik Podawczy (obok kasy) budynek ul. Rynek 16, parter

– za pośrednictwem usługi na platformie e-PUAP

– za pośrednictwem kuriera lub operatora pocztowego: na adres: Urząd Miejski w Andrychowie, ul. Rynek 15, 34-120 Andrychów.

Zgłoszenie zamiaru głosowania korespondencyjnego złożone przed dniem pierwszego głosowania, dotyczy również ponownego głosowania (tzw. II tury), co oznacza, że pakiet wyborczy zostanie wysłany na adres wskazany w zgłoszeniu zamiaru głosowania korespondencyjnego dokonanym przed pierwszym głosowaniem.

Wyborca podlegający w dniu głosowania obowiązkowej kwarantannie, izolacji lub izolacji w warunkach domowych – może zgłosić zamiar głosowania korespondencyjnego do Urzędu Miejskiego j.w., najpóźniej do dnia 7 lipca 2020r. do godz. 17.00. Natomiast wyborca, który rozpocznie podleganie obowiązkowej kwarantannie, izolacji lub izolacji w warunkach domowych po tym terminie, może zgłosić ten zamiar – do dnia 10 lipca 2020r. do godz. 14.00.

Zgłoszenie złożone po terminie – pozostawia się bez rozpoznania.

Druk zamiaru głosowania korespondencyjnego (II tura wyborów) dostępny jest również na stronie Urzędu Miejskiego w Andrychowie andrychow.eu w zakładce wybory Prezydenta RP-28.06.2020, na Dzienniku Podawczym (obok kasy) oraz w Wydziale Administracji, pok. 225, IIp.

(-) Grażyna Łoboda
Sekretarz Gminy Andrychów

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij