X-Frame-Options: SAMEORIGIN Gazela dla Elektrociepłowni Andrychów | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Gazela dla Elektrociepłowni Andrychów

Elektrociepłownia Andrychów liderem biznesu. Za pierwsze miejsce w Małopolsce firma otrzymała Gazelę Biznesu. Jury oceniało dynamikę rozwoju firmy i wzrost dochodu. W skali kraju Elektrociepłownia zajęła 15 miejsce. To wielki sukces.

Gazele Biznesu przyznaje od 2000 roku ekonomiczna gazeta „Puls Biznesu”. Tak powstaje ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Oceniany jest rozwój firm i to, jak każda z nich daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.
Elektrociepłownia Andrychów zaopatruje w ciepło trzy czwarte miasta, a dodatkowo do naszych mieszkań dostarcza energię elektryczną, jak również i wodę. Firma funkcjonuje nie tylko w Andrychowie, ma też placówki w Warszawie, Katowicach, Częstochowie, Czechowicach i Niewiadowie. W ostatnich pięciu latach w modernizację andrychowskich obiektów ECA zainwestowała ponad 35 milionów złotych. A w mieście zostały do jej sieci podłączone kolejne budynki. To nie koniec inwestycji, bo jak powiedział nam prezes Andrzej Bizoń, planowane są kolejne modernizacje i budowa nowych obiektów.

Kilka innych andrychowskich firm również znalazło się na liście rankingowej Gazel. Zaprezentujemy je w następnych artykułach.

Źródło: Gazela dla Elektrociepłowni – Nowiny Andrychowskie

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij