X-Frame-Options: SAMEORIGIN EKOspotkanie na Placu Mickiewicza | Archiwalna strona Gminy Andrychów

EKOspotkanie na Placu Mickiewicza

Gmina Andrychów została laureatem plebiscytu dla Gmin, organizowanego przez firmę TAURON. Gmina Andrychów w ramach plebiscytu wypełniła ankietę antysmogową, gdzie opisane zostały aktualnie podejmowane działania przyczyniające się do redukcji niskiej emisji. Na wszystkie Gminy zgłoszone do plebiscytu mogli głosować mieszkańcy – wygrywając dla siebie indywidualne nagrody. Plebiscyt trwał od 15 maja i został już zakończony. Na 262 gminy biorące udział w plebiscycie, Gmina Andrychów zajęła 3 miejsce, zdobywając 329 głosów.

W związku z tym, w najbliższą sobotę od godziny 11:00 do godziny 13:30 na placu Miskiewicza w Andrychowie będzie można odwiedzić stoisko firmy Tauron oraz Ekodoradcy, pracującego w Urzędzie Miejskim w Andrychowie. O godzinie 12:00 nastąpi uroczyste wręczenie nagrody – 4 oczyszczaczy powietrza firmy Daikin. Oczyszczacze trafią do przedszkoli zlokalizowanych w Gminie Andrychów, do których uczęszcza największa ilość dzieci, tj.:

– Przedszkole nr 2 w Andrychowie, ul. Metalowców 8

– Przedszkole nr 1 w Andrychowie, ul. Floriańska 7A

– Przedszkole w Inwałdzie, ul. Wadowicka 25

– Przedszkole w Sułkowicach Łęgu, ul. Centralna 2

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia placu Mickiewicza w sobotę. Przewidujemy atrakcje w postaci ścianki do malowania dla dzieci „oddychaj powietrzem”, punkt gastronomiczny oraz mini zamek dmuchany.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij