X-Frame-Options: SAMEORIGIN Dalszy remont szkoły. Podpisano umowę | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Dalszy remont szkoły. Podpisano umowę

Już wkrótce rozpoczną się kolejne prace związane z remontem budynku Szkoły Podstawowej nr 2 i Gimnazjum nr 1 w Andrychowie. We wtorek 5 kwietnia w Urzędzie Miejskim podpisano umowę w tej sprawie.

Zakres prac obejmuje wykonanie elewacji budynku: uzupełnienie ubytków tynku, wykonanie warstwy zbrojącej z siatki, wykonanie elewacji, odwodnienia wzdłuż północnej elewacji oraz wszystkie prace związane z zabezpieczeniem placu budowy, materiałów i organizację zaplecza. Umowa nie obejmuje docieplenia stropu. Zakres tych robót będzie przedmiotem odrębnego zamówienia. Za prace odpowiada Przedsiębiorstwo Budowlane LURKA Łukasz Lurka z Makowa Podhalańskiego (umowę podpisali burmistrz Tomasz Żak i reprezentująca przedsiębiorstwo Ewelina Lurka).

Koszt zadania to prawie 300 tys. złotych. Prace mają zakończyć się do 19 sierpnia.

IMG_0122

źródło: Nowiny Andrychowskie

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij