X-Frame-Options: SAMEORIGIN Burmistrz dziękuje za gest | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Burmistrz dziękuje za gest

Burmistrz Tomasz Żak podziękował ofiarodawcom wód mineralnych, które w czasie zeszłotygodniowych upałów rozdawane były mieszkańcom na ulicach Andrychowa. Blisko trzy tysiące butelek wody dali WIZAN i WOSANA. O akcji wspominały nawet ogólnopolskie media.
19 sierpnia burmistrz Tomasz Żak zaprosił do Urzędu Miejskiego przedstawicieli obu hojnych firm. Małopolską Spółdzielnię Handlową „WIZAN” w Andrychowie, która podarowała na tę akcję dwa tysiące butelek reprezentował prezes Jerzy Chylewski. Natomiast w imieniu WOSANY S.A. która dała blisko tysiąc butelek list z podziękowaniami od władz gminy odebrała Natasza Nikiel, szefowa marketingu w WOSANIE.
Tomasz Żak dziękował ofiarodawcom za hojność i niezwykle szybką reakcję na prośbę władz, bo i WIZAN i WOSANA natychmiast i bez wahania odpowiedziały na apel. Potem w najgorętsze dni w trzech miejscach (centrum i osiedle) pracownicy urzędu rozdawali wodę przechodniom. Dosłownie nazajutrz o akcji mówiły i pisały już ogólnopolskie media.
Obie firmy od dziesiątków lat związane są z Andrychowem. WIZAN, który ma 67 sklepów i zatrudnia ponad 420 pracowników, w tym roku obchodzi 70-lecie. Z kolei WOSANA, która też od początku swego istnienia związana jest z Andrychowem działa tu od ćwierćwiecza i daje pracę ponad stu pracownikom.
Podczas spotkania w ratuszu Jerzy Chylewski, prezes WIZANU stwierdził, że wspólna akcja jeszcze bardziej zbliżyła obie firmy, które już od jakiegoś czasu planują współpracę.
Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij