X-Frame-Options: SAMEORIGIN Bilety na bezpłatne przejazdy 1+1 | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Bilety na bezpłatne przejazdy 1+1

Od 2 stycznia 2019 r. w Ośrodku Pomocy Społecznej w Andrychowie ul. Starowiejska 22b na Dzienniku Podawczym będą wydawane bilety bezpłatnych przejazdów 1+1 (dla dzieci i młodzieży dotkniętych inwalidztwem lub niepełnosprawnością do 16 roku życia wraz z opiekunem).

Bilet uprawnia do darmowych przejazdów środkami komunikacji miejskiej w Gminie Andrychów. Ważny jest za okazaniem legitymacji osoby niepełnosprawnej, do ukończenia przez posiadacza 16 roku życia.

Jak uzyskać taki bilet?
Należy złożyć wniosek o wydanie biletu bezpłatnych przejazdów w Ośrodku Pomocy Społecznej w Andrychowie ul. Starowiejska 22 w godzinach od 7.00 do 15.00.

Wzór wniosku można pobrać w siedzibie Ośrodka oraz zamieszczony jest na stronie Urzędu Miejskiego w Andrychowie i Ośrodka.

Zmiany w okresie zimowym w Ośrodku Pomocy Społecznej. Przedłużone godziny pracy i nie tylko. Wszystko z myślą o potrzebujących. W okresie od 2 listopada 2018 do 31 marca 2019 godziny pracy Ośrodka są przedłużone do godz. 20.00. Przez okres zimowy pracownicy socjalni OPS we współpracy ze Strażą Miejską – w przypadku wystąpienia niskich temperatur i wzmożonych opadów śniegu – będą monitorować miejsca, gdzie mogą przebywać osoby bezdomne.  W siedzibie Ośrodka przy ul. Starowiejskiej 22 b lub pod numerami telefonów: 33 875 33 00. 531 094 775 mieszkańcy gminy mogą zgłaszać informacje o osobach potrzebujących pomocy.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij