X-Frame-Options: SAMEORIGIN Weselimy się! | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Weselimy się!

20 listopada 2017 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie odbyło się Narodowe Czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego. Przeniesione z 2 września z uwagi na uroczystości związane z 250-leciem Andrychowa.
Data znamienita, ponieważ w tym dniu rozgrywa się akcja czytanego dramatu.  Akcja została zorganizowana przez naszą bibliotekę oraz andrychowskie szkoły średnie: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie,
Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie oraz Zespołu Szkół nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Andrychowie.
Wybrane fragmenty „Wesela” czytali zaproszeni goście m.in. wicestarosta Andrzej Górecki, przewodniczący Rady Miejskiej Roman Babski, dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Elżbieta Prus oraz prezes firmy „Ogniochron” Grzegorz Tomiak oraz dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie.
Całość uświetniły wspaniałe dekoracje oraz występy wokalno-taneczne dziecięcego zespołu pieśni i tańca z Bolęcina pod kierunkiem Barbary Badowskiej  oraz członkowie Zespołu Pieśni i Tańca  Andrychów.

Dziękujemy i zapraszamy za rok!

Czytaj także:  Narodowe Czytanie 

Narodowe Czytanie Wesela

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij