X-Frame-Options: SAMEORIGIN Bezpłatne badanie wzroku pod kątem zaćmy w Andrychowie! | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Bezpłatne badanie wzroku pod kątem zaćmy w Andrychowie!

Wzrok to jeden z najważniejszych zmysłów odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Jeśli czujesz, że Twoje okulary są za słabe lub dostrzegasz niepokojące zmiany w ostrości widzenia, już teraz umów się na bezpłatne badanie, jakie oferuje MEDIPE CLINIC.

5 września 2017 r. w Andrychowie, w budynku Urzędu Miejskiego, w pokoju numer 9, w godzinach od 10.00 do 17.00 zapraszamy na bezpłatne badanie wzroku pod kątem zaćmy.

Badanie jest całkowicie nieinwazyjne i bezbolesne, może poddać mu się każdy, bez skierowania. Po odbytym badaniu można będzie uzyskać bezpłatną interpretację wyniku oraz otrzymać konkretne informacje na temat możliwości pomocy dla osób, u których wykryta zostanie zaćma. Specjaliści MEDIPE CLINIC udzielą również niezbędnych informacji na temat organizacji zabiegu usunięcia zaćmy korzystając z refundacji NFZ w Czechach. Organizacja zabiegu przez MEDIPE CLINIC to oszczędność czasu i sposób na ominięcie kolejek w polskich placówkach. Sprawdź, jakie soczewki ma w swojej ofercie MEDIPE CLINIC i skorzystaj z promocji.

Warto zadbać o profilaktykę związaną z badaniem wzroku, szczególnie w wieku senioralnym. Pierwsze objawy zaćmy są praktycznie nierozpoznawalne.
Istotne jest, żeby wykryć ją we wczesnym stadium i zapobiec jej rozwojowi, który w konsekwencji prowadzi do pogorszenia wzroku, a nawet do całkowitej jego utraty.

PRZYJDŹ 5 września (wtorek) i skorzystaj z BEZPŁATNEGO badania!
Andrychów | pokój nr 9 – parter budynku Urzędu Miejskiego w Andrychowie | ul. Rynek 15 | godzina 10.00 – 17.00 |

Zapisy na badania pod numerem telefonu 600 020 334. Liczba miejsc ograniczona!

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij