X-Frame-Options: SAMEORIGIN Będzie dojazd do Mini Zoo | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Będzie dojazd do Mini Zoo

Ponad 315 tys. zł będzie kosztować przebudowa przepustu-mostku na potoku Stawki w Inwałdzie. Dzięki temu będzie można wreszcie wygodnie i bezpiecznie dojechać do Mini Zoo „Kucyk”.
3 lutego w Urzędzie Miejskim podpisana została umowa z firmą INTER-SERVIS z Bielska-Białej, która wygrała przetarg na tę budowę. W imieniu Gminy Andrychów umowę podpisała Skarbnik Gminy Dorota Żywioł, a ze strony INTER-SERVIS – Paweł Szczurek, prezes firmy.
Wykonawca ma nie tylko przebudować przepust (wcześniej rozebrać stary), który jest tak naprawdę wielkości sporego mostku, ale też zrobić nową drogę, dziś gruntową i pełną błotnistych kolein. Droga ma mieć nową asfaltową nawierzchnię i odwodnienia. Ponadto wykonawca zrobi konieczne w tym miejsca umocnienia potoku przy przyczółkach przepustu. Obecnie umocnienia te są w rozsypce. INTER-SERVIS ma zakończyć roboty budowlane do końca czerwca.
Dzięki tej inwestycji wreszcie będzie wygodny dojazd do Mini Zoo „Kucyk”, miejsca tak chętnie odwiedzanego przez mieszkańców Andrychowa i turystów.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij