X-Frame-Options: SAMEORIGIN Apel o pomoc dla druha Tomasza! | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Apel o pomoc dla druha Tomasza!

Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP Województwa Małopolskiego w Krakowie oraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Wadowicach i Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Wadowicach zwracają się do Braci Strażackiej z prośbą o rozpropagowanie apelu o wsparcie finansowe na leczenie i rehabilitację druha Tomasza Wołczyka z OSP Paszkówka gmina Brzeźnica, powiat wadowicki, a także aktywne włączenie się w zbiórkę pieniędzy na Jego powrót do zdrowia.
Druh Tomasz ma 42 lata. Dotychczas był bardzo aktywnym strażakiem ochotnikiem, a ostatnio słuchaczem jednoetapowego szkolenia podstawowego strażaka-ratownika OSP (część I i II) realizowanego w KP PSP w Wadowicach. Będąc na służbie w czasie przechodzenia przez komorę dymową w Wojewódzkim Ośrodku Szkolenia PSP w Krakowie w dniu 6 lutego 2015 r. uległ ciężkiemu wypadkowi, w wyniku czego wiele tygodni był nieprzytomny. Obecnie jego stan jest bardzo ciężki. Dzięki staraniom lekarzy jest szansa aby druh Tomasz mógł w przyszłości wrócić do normalnego życia, lecz jest to związane z długotrwałym i kosztownym leczeniem neurologicznym. Jego rehabilitacja i powrót do zdrowia wymaga wielkich nakładów finansowych: pobyt w szpitalu rehabilitacyjnym kosztuje około 12 tys. zł na miesiąc. Ponadto ma na utrzymaniu żonę i dwójkę dzieci. Potrzebuje wsparcia i pomocy z naszej strony oraz ludzi dobrej woli.
Jako rodzina strażacka łączymy się z nim w jego chorobie, cierpieniu i życiowej tragedii. Wiedząc, że miał wicie zamierzeń i planów życiowych chcemy go aktywnie wesprzeć finansowo w leczeniu i rehabilitacji.
Wpłaty prosimy dokonywać na konto: Bank Spółdzielczy w Brzeźnicy Numer konta: 47 8112 0008 0000 0811 2000 0020, w treści: OSP Paszkówka – dla dh Tomasza Wołczyka na rehabilitację i dalsze leczenie.
Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij