X-Frame-Options: SAMEORIGIN Andrychowski QUEST | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Andrychowski QUEST

Wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć Andrychów w wakacyjnym, sportowo-rekreacyjnym świetle zapraszamy na wędrówkę nowym questem!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Wadoviana”Towarzystwo Miłośników Andrychowa i Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych zapraszają do spaceru śladami międzywojennych sportowców i turystów!

Questing to edukacyjna gra terenowa, której celem jest wykonanie określonego zadania i odnalezienie skarbu, ale przede wszystkim odkrycie dziedzictwa regionalnego. Andrychowski quest opowiada o historii i rozwoju sportu i rekreacji w naszym mieście. – Quest powstał dzięki uprzejmości Grupy LGD Wadoviana, która zaprosiła nas do swojego projektu, najpierw współtworzenia wadowickiego questu, a potem razem działaliśmy w celu stworzenia tego andrychowskiego. – mówi Anna Buda z andrychowskiego MOSKiT-u.

W zabawie może wziąć udział każdy, bez względu na wiek. Uczestnik questu otrzyma mapkę i opis, czyli zapisane wierszem zadania do zrealizowania. Wędrując zgodnie z instrukcjami rozwiązuje zagadki i łamigłówki. Na końcu uczestnik zabawy odkrywa skarb – skrzynkę z pieczątką, poświadczającą, że rozwiązał quest.

Mapa ze szlakiem i wierszowanymi wskazówkami, dostępna będzie w Miejskim Ośrodku Sportu, Kultury i Turystyki w Andrychowie, ul. Rynek 27 od 29 lipca 2019 r. oraz na stronie internetowej www.bestquest.pl

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij