X-Frame-Options: SAMEORIGIN Andrychów utkany z biznesu | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Andrychów utkany z biznesu

Od zeszłego roku na stronie internetowej www.andrychow.eu działa baza przedsiębiorców pod nazwą BIZNES W ANDRYCHOWIE. Ideą niniejszej zakładki jest zgromadzenie w jednym miejscu danych adresowych i krótkich informacji na temat profilu działalności lokalnych przedsiębiorstw.

Strategia rozwoju Gminy Andrychów w perspektywie 2020 roku zakłada wzmacnianie pozycji gospodarczej Gminy, które uwarunkowane jest inwestycjami gminnymi
i prywatnymi. Rozwój i poszukiwanie luk rynkowych o charakterze lokalnym
i regionalnym możliwe są tylko przy współpracy i łatwym dostępie do informacji, dlatego też zależy nam na zgromadzeniu wspomnianych danych w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Zainteresowanych dołączeniem do bazy oraz wzajemną promocją przedsiębiorców prosimy o przesyłanie zgłoszeń, zawierających dane teleadresowe oraz krótki opis profilu działalności firmy, na adres mailowy promocja@andrychow.eu.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij